13 lipca 2023

Chytra baba czyli odrobinę wakacyjnie i z pieprzykiem

Od czasu gdy staliśmy się społeczeństwem konsumpcyjnym, a nie takim co tylko umacniało socjalizm na budowach Nowej Huty, Huty Katowice czy tysiącu innych. Od czasu też gdy nie jest już powodem do dumy rokroczny wzrost ilości wytwarzanych lokomotyw spalinowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca, zaczęliśmy troszczyć się o to by pojedynczemu obywatelowi zrobić dobrze. Ktoś powie, że to bzdury bo i za socjalizmu pojedynczemu człowiekowi robiliśmy dobrze, ale to nie chodzi o świat ograniczony ścianami sypialni, ale o ogólne i szeroko rozumiane dobro, sypialni oczywiście nie wyłączając.
Dzisiaj Internet pełen jest produktów niezbędnych, takich sobie oraz tych całkowicie zbędnych, które spece od marketingu wciskają nam jak absolutne  must have.
Do napisania tego tekstu zainspirował mnie pewien produkt dla kobiet.
Produkt ten nazywa się rewolucyjnie - Lejek do sikania na stojąco.
Zamieszczone zdjęcie poglądowe uświadamia nas, że to jest dokładnie to o czym pomyśleliśmy. Jako, że w myśl słów Terencjusza „Homo sum humani nihil a me alienum puto” czyli nic co ludzkie nie jest nam obce, pochylmy się nad tym tematem

                                                       

Cóż w tej kwestii jest takiego inspirującego? poza uśmiechem który powinien zagościć na twarzy czytającego?
Sięgnę do historii, a nawet prehistorii. W zasadzie do czasów kiedy historii jeszcze nie było, była natomiast tylko i wyłącznie teraźniejszość.
Któregoś dnia Bóg przechadzał się po raju, obserwując swoje dzieło stworzenia. Korygował co nieco, kasując nieudane i dokładając funkcji do tego co się sprawdziło.
Podszedł tak do Adama i Ewy którzy pochłaniali z apetytem truskawkę tak dużą jak owoc melona. Nie możliwe? Możliwe, rzecz w końcu dzieje się w raju.
- Słuchajcie, mam do was obojga pytanie
- Które z Was chciałoby sikać na stojąco?
- Ja, ja, ja! - wyrwał się jak zwykle Adam.
- W porządku masz to. Tobie zaś - tu zwrócił się do Ewy - pozostaje wielokrotny orgazm.
Tak to nastąpiła aktualizacja do nowej wersji "Adam i Ewa  ver. 2,0", a zdarzenie to z pozoru nieistotne nie raz i nie dwa zamieszało w historii ludzkości.
Tak to, kiedy już udało nam się osiągnąć stan posiadania ciepłej i zimnej wody w kranie, sieci 5G i Internetu w światłowodzie, pozostało skorygować jeszcze wcześniejsze aktualizacje.
Wprowadzono do sprzedaży Lejek dla kobiet do sikania na stojąco w ramach owej dosłownie rozumianej równości płci.
I tu rodzi się pytanie - dlaczego kobietom tak zależy na tej czynności wykonywanej w męski sposób ?  Od lat toczą przecież z facetami wojnę o to, by porzucili dar owego "na stojąco" i sikali na siedząco, zwłaszcza w domowych toaletach.
Rozumiem, że bardzo ważnym powodem jest właśnie ten, że niektórzy zawodnicy oprócz "na stojąco" robią to również "bez trzymanki" nie zwracając uwagi na tak zwane efekty uboczne pojawiające się niejako przy okazji.
W końcu prawa grawitacji są nieubłagane.
Niejako przy okazji tej modernizacji dla kobiet nikt nie proponuje, co byłoby według mnie  dziejowo sprawiedliwe, aby dać facetom jako rekompensaty owych wspomnianych wielokrotnych orgazmów.
Chyba, że jest to zemsta za to iż przyczynkiem do tych orgazmów był facet zafascynowany i niestety skupiony na swoim Wacusiu.
A czy małą zemstą na mężczyznach są wszelkiej maści jeżyki, kotki i inne pieszczotliwie nazywane zabawki erotyczne ? No może z wyjątkiem Dużego Johna którego o pieszczotliwość w nazwie trudno posądzać. Owe zabawki, ładowane za pomocą USB, sterowane przez smartfony, zastępują całkowicie starania faceta w tej kwestii. Przy okazji nie zostawiają na desce klozetowej śladów swego pobytu w w toalecie. 
Trzeba się było Franiu bardziej starać.
Żeby to było takie proste.
Rozmawiają dwa penisy
Co tam u ciebie
- Mój facet jak sobie wypije chce żebym stawał.
- Oni wszyscy chcą tego po alkoholu - rzekł drugi
- Stawać owszem, ale nie na rękach !
A więc to, że we wszystkim ważne są didaskalia to już tak jakby mamy ustalone.
Pozostaje pytanie:
Dlaczego niczym ta chytra baba z Radomia chcecie wszystko?
Zjeść ciastko, mieć ciastko i może nawet sprzedać to ciastko z takim samym skutkiem.


                                        

7 komentarzy:

 1. 99,9 % tych reklamowanych gadżetów olewam więc i ten lejek pewnie także. Ale już te wielokrotne orgazmy w zamian? W moim wieku, to pokusa warta zastanowienia. Siku byle gdzie nie zdejmując majtek?😀😲😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko tak na zdjęciu. Jak się znam na życiu to majty trzeba przynajmniej opuścić.

   Usuń
 2. Siusiaki dla kobiet – konkurs zakończony! Lejek do sikania to uroczy wynalazek, który umożliwia dziewczynom sikanie na stojąco. Zastanówcie się, w jakich przypadkach można go użyć i weźcie udział w naszym konkursie. Taki artykuł o dziwo z 2011 roku znalazłem po wpisaniu w przeglądarkę hasła "lejek do sikania". Dla biorących udział w konkursie przewidziano nagrody, a jakże: 2 lejki w kolorze khaki oraz 2 lejki w kolorze różowym. Kreatywność ludzka nie zna granic. Pozdrawiam, JerryW_54

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś widziałem jak zrobić coś takiego własnoręcznie. Tak kobiecy Adam Słodowy

   Usuń
 3. Jeżeli chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko, to kup dwa.
  Pomysłu z lejkiem nie kupuję, jedna płeć w zupełności mi wystarczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z prostego odejmowania ciastek tak to wychodzi. Co zaś do rzeczy głupich, Internet pęka od nich w szwach

   Usuń
 4. Dany lejek jest moim standardowym niezbędnym wręcz wyposażeniem placaczka spacerowego. Idę sobie przez las i już nie muszę szukać gęstych krzaczków, rozpinam suwak w spodniach i...żaden komar mnie w goły tyłek nie ugryzie. Polecam paniom. Bywają inne kolory. Ps. Przydatne wielce także w podróży

  OdpowiedzUsuń