wtorek, 5 listopada 2013

Biustem do świata

Jaka jest różnica między kolejką elektryczną a kobiecymi piersiami?
Nie ma żadnej, jedno i drugie przeznaczone jest dla dzieci a uwielbiają się nimi bawić dorośli.
Kiedy Pan Nieistotny usłyszał pierwszy raz ten dowcip, był on dla niego śmieszny ze względu na ukryty element erotyzmu, który w czasie młodości tak kusi, szczególnie dla oczytanych i jeszcze niepraktykujących. Takim to nawet biała chusteczka kojarzy się z seksem.
Z czasem, kiedy minęło dzikie zainteresowanie seksem, pozostało tylko wspomnienie o dzikim seksie w pamięci, częściej może w internecie, pozostaje ten sam dowcip ale z jego głębszą mądrością.
A w międzyczasie tyle porobiło dookoła.
Po pierwsze, nieskrępowana swoboda zachowań, z drugiej niedopuszczalność pewnych męskich przyzwyczajeń. Ponoć nie wolno gapić się w głębokie damskie dekolty, a tym bardziej poczuć z tego powodu przyjemnego uczucia podniecenia.
Jeżeli nie wolno, to w takim razie dla kogo owe panie przylepiają na taśmie obustronnie lepiącej, byle jak najbliżej sutka te zwiewne i figlarne kreacje?
Chyba nie dla kobiet, bo te potrafią wypatrzeć najdrobniejsze nieprawidłowości u drugiej kobiety. Z pewnością dla facetów bo jak mówił Robert De Niro - faceci nie krytykują rozebranych kobiet, są im po prostu wdzięczni.
W tym zalewie wypadających biustów i braku majtek do wieczorowych kreacji, faceci muszą bezwzględnie i bezdyskusyjnie zauważać intelekt, ewentualnie błyszczące włosy i zadbane paznokcie.
Wychodzi na to, że wypadająca nagle pierś, została tak niedbale upięta specjalnie dla Pudelka.
Wokół błądzą zdrowi faceci z rozbieganymi spojrzeniami, a niektóre kobiety w trosce o ich psychiczne zdrowie zaczęły swój biust ukrywać.
Być może pamiętają z czasów pierwszych młodzieńczych przytulanek, że jak facet zaczyna to już musi skończyć, bo inaczej cierpi okropnie aż do samego rana.
Taktyka na tak zwaną litość nie raz sprawdzała się w praktyce.
Aby przywrócić właściwe proporcje pomiędzy podażą a popytem, Naczelna Szafiarka Rzeczypospolitej a prywatnie córka szefa rządu Najjaśniejszej, apeluje do kobiet by biust eksponowały.
I odzew natychmiastowy w kraju i na świecie. Jedynie Pamela Anderson która z pokazywaniu biustu uczyniła sobie sposobu na życie w akcie votum separatum przebiegła maraton,  a wcześniej obcięła włosy.
Ponoć tak kobiety zaczynają nowy etap życia.
Czy zrozumie to facet, który od lat chodzi do fryzjera regularnie, co cztery pięć tygodni i to bez względu na to czy dzieje się coś nowego w jego życiu, czy nie. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz